PRO-WAM Sp. z o.o.

Przepraszamy, strona w trakcie modernizacji.

PRO-WAM Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 278
75-671 Koszalin
zachodniopomorskie
Polska


Zarząd Spółki

Prezes Zarządu - mgr inż. Marek Las

Wiceprezes Zarządu - mgr Jarosław Burzak


Sekretariat

telefon: +48 (94) 345 46 30
telefon: +48 (94) 340 23 15
faks: +48 (94) 345 06 59
kom. +48 604 520 693
e-mail: sekretariat@pro-wam.pl


Dyrektor d/s Sprzedaży i Rozwoju

mgr inż. Oktawian Formela
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 11
kom. +48 692 421 317
e-mail: o.formela@pro-wam.pl


Marketing

telefon: +48 (94) 345 17 98
kom. +48 668 344 163
e-mail: marketing@pro-wam.pl

Kierownik działu:
inż. Krzysztof Tchórzka
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 46
kom. + 48 668 344 149
e-mail: k.tchorzka@pro-wam.pl

in English:
mgr Aneta Wall
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 45
e-mail: a.wall@pro-wam.pl

на русском языке:
mgr Marta Stryjewska
telefon: + 48 (94) 345 46 30 wew. 45
e-mail: m.stryjewska@pro-wam.pl


Manager Operacyjny

mgr inż. Sebastian Szafirski
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 15
kom.+48 602 847 434
e-mail: s.szafirski@pro-wam.pl


Główny Technolog:

mgr inż. Henryk Ejsymont
telefon: +48(94) 345 46 30 wew. 23


Dział Automatyki

Kierownik Działu
inż. Krzysztof Tchórzka
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 19
kom. +48 668 344 149
e-mail: krzysztof@pro-wam.pl

Serwis
kom. +48 668 041 470
serwis@pro-wam.pl


Dział Konstrukcyjny

Naczepy-cysterny

Kierownik Działu
inż. Rafał Lachowicz
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 15
kom. +48 668 343 518
e-mail: r.lachowicz@pro-wam.pl

Autocysterny, przyczepy

Kierownik Działu
mgr inż. Marek Horbacz
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 19
kom. +48 662 023 287
e-mail: m.horbacz@pro-wam.pl

Zbiorniki

Kierownik Działu
mgr inż Wojciech Kiel
tel. + 48 (94) 345 46 30 wew. 56
kom. +48 668 343 615
e-mail: w.kiel@pro-wam.pl


Dział Logistyki - sprzedaż części zamiennych

Kierownik Działu
mgr inż. Marcin Romanowski
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 54
faks: +48 (94) 342 06 80
kom. +48 604 774 135
e-mail: logistyka@pro-wam.pl