Autocysterny

Produkujemy cysterny przeznaczone do transportu mleka i innych produktów spożywczych, montujemy je na odpowiednio dobranych podwoziach samochodów ciężarowych 2 – osiowych i 3 – osiowych.

Pojemność: od 8.000 litrów – 17.600 litrów.
Materiał, z którego wykonujemy zbiorniki wewnętrzne, płaszcz zewnętrzny oraz pasy mocujące to stal kwasoodporna AISI 304.

Aparatura kontrolno-pomiarowa do bezpośredniego odbioru mleka z komputerem PK-4 (prod.PROWAM), Tiger (prod. Bartec), MAK 3002 (prod. Bartec), PD210 (prod. Proces Data), PD4000 (prod. Proces Data), ARS Compact (prod. Ebner), S12 (prod. Poul Tarp).
Automatyczny (karuzela-wieniec, XY, Bottle-Drive) lub ręczny pobór prób mleka. Transmisja danych (pendrive, GPRS, Wi-Fi).
Zwijadło (bęben) na wąż spożywczy o długości do 12 m.
Zapewniamy:
– Legalizacja Urzędu Miar.
– Europejskie zatwierdzenie typu instalacji pomiarowej (wg Dyrektywy MID).
– Certyfikat ATP : świadectwo zgodności z Umową o międzynarodowych przewozach szybkopsujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportowych używanych do tych przewozów.
– Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Realizujemy zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

MuuMap system nawigacji i organizacji transportu mleka

MuuMap to system nawigacji i organizacji transportu wspomagający i nadzorujący proces odbioru mleka od rozproszonej sieci dostawców. Dzięki niemu możliwa jest optymalizacja tras i monitorowanie przejazdu taboru na obszarach, których nie obejmują standardowe systemy nawigacyjne. MuuMap pomaga zredukować koszty transportu, gwarantuje efektywne wykorzystanie taboru, zwiększa terminowość odbiorów i dostaw, zapewnia wsparcie dla kierowców poruszających się w trudnym terenie oraz umożliwia skuteczne zarządzanie flotą pojazdów.

Accessibility
pl_PL