Brama do wjazdu na teren wewnętrzny firmy PRO-WAM dla dużych pojazdów, wielkogabarytowych (ciężarówek) znajduje się od strony ul. Topolowej

Kontakt

ul. Zwycięstwa 278
75-671 Koszalin
zachodniopomorskie
Polska

Zarząd Spółki

Prezes Zarządu – mgr inż. Marek Las
Wiceprezes Zarządu – mgr Jarosław Burzak

 

Formularz kontaktowy

Kontakt z nami jest dobrowolny

Dyrektor d/s Sprzedaży i Rozwoju
mgr inż. Oktawian Formela
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 11
kom. +48 692 421 317
e-mail: o.formela@pro-wam.pl
Marketing
telefon: +48 (94) 345 17 98
kom. +48 668 344 163
e-mail: marketing@pro-wam.pl

Kierownik działu:
inż. Krzysztof Tchórzka
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 46
kom. +48 668 344 149
e-mail: k.tchorzka@pro-wam.pl

in English:
mgr Aneta Wall
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 45
e-mail: a.wall@pro-wam.pl

на русском языке:
mgr Marta Stryjewska
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 45
e-mail: m.stryjewska@pro-wam.pl

Serwis

Kierownik Serwisu

mgr inż. Dawid Skotarczak

tel. + 48 (94) 345 46 30 w. 62

tel. kom. 668 343 370

e-mail : d.skotarczak@pro-wam.pl

Logistyka / Części zamienne
Kierownik Działu
mgr inż. Marcin Romanowski
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 54
faks: +48 (94) 342 06 80
kom. +48 604 774 135
e-mail: logistyka@pro-wam.pl
Dział Konstrukcyjny

Naczepy-cysterny

Kierownik Działu
inż. Rafał Lachowicz
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 15
kom. +48 668 343 518
e-mail: r.lachowicz@pro-wam.pl

Autocysterny, przyczepy

Kierownik Działu
mgr inż. Marek Horbacz
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 19
kom. +48 662 023 287
e-mail: m.horbacz@pro-wam.pl

Zbiorniki

Kierownik Działu
mgr inż Wojciech Kiel
tel. +48 (94) 345 46 30 wew. 56
kom. +48 668 343 615
e-mail: w.kiel@pro-wam.pl

Dział automatyki
Kierownik Działu
inż. Krzysztof Tchórzka
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 19
kom. +48 668 344 149
e-mail: krzysztof@pro-wam.pl

Serwis
kom. +48 668 041 470
e-mail: serwis@pro-wam.pl

Główny Technolog
mgr inż. Henryk Ejsymont
telefon: +48(94) 345 46 30 wew. 23
Manager Operacyjny
mgr inż. Sebastian Szafirski 
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 15
kom.+48 602 847 434
e-mail: s.szafirski@pro-wam.pl
Dział Produkcji
Kierownik Produkcji
Zbigniew Przybysławski 
telefon: +48 (94) 345 46 30 wew. 30
kom. +48 503 004 816